Hledejte podle oblasti Hledejte na mapě Dovolená v Itálii Lyžování v Itálii, které si zamilujete Návrat nahoru

Cyklodovolená v Rakousku

oblibene historie mapa
telefon 518 334 983
Po - Pá: 8.00 - 17.00
  •  
  • Tipy
  •  
Kam chcete jet?
Zadejte oblast ...
Kdy a na jak dlouho? 15.06. - 31.08.2024 / 1 týden
Kolik osob?2 dosp.
hledat
lupa
 

Cyklodovolená v RakouskuRakousko je rájem pro cyklisty.

Je zde mnoho upravených cyklostezek, cyklotras, ale i nespočet přírodních trailů. Vyřádí se zde všechny věkové skupiny, od dětí až po seniory. Můžete si vybrat mezi pohodlnými rovinatými trasami okolo jezer či řek anebo překonávat své limity při zdolávání horských terénů.
Pohodlně v okolí jezer.

Pro rodiny s dětmi a méně zdatné cyklisty doporučujeme příjemné cyklotrasy v okolí jezer. Cesty jsou s minimem převýšení a s nekonečnými možnostmi osvěžení v průzračné vodě. Jednou z bezpočtu takových tras je stezka kolem Neziderského jezera. Celková délka je cca 130 km. Cestou si lze udělat přestávku v četných bufetech, restauracích či vinařství.
Aktivně v horském terénu.

Není nad pocit pokořit vrchol a užívat si horského hřebenu a fantastických sjezdů. Zdolávat kopce nemusí být ale záležitostí pouze pro trénované jedince s vysokou fyzičkou. Díky elektrokolům si může horskou krajinu ze sedla kola vychutnat každý. Doporučujeme zejména Tyrolsko, kde se nachází na 5.000 kilometrů stezek pro horská kola. Využít můžete také lanovek s přepravou kol. Cyklisté jsou spolu s kolem srdečně vítáni na asi padesáti horských lanových drahách Tyrolska.