Hledejte podle oblasti Hledejte na mapě Dovolená v Itálii Lyžování v Itálii, které si zamilujete Návrat nahoru

Rodinná turistka

oblibene historie mapa
telefon 518 334 983
Po - Pá: 8.00 - 17.00
  •  
  • Tipy
  •  
Kam chcete jet?
Zadejte oblast ...
Kdy a na jak dlouho? 15.06. - 31.08.2024 / 1 týden
Kolik osob?2 dosp.
hledat
lupa
 

Rodinná turistkaTuristika nemusí být zábava pouze pro dospělé, ale užít si ji mohou i děti.

Rodiče nám jistě dají za pravdu, že není nad to malé nezbedníky pořádně unavit. Pohádková cesta, kouzelný les, cesta v korunách stromů nebo naučné stezky plné dobrodružství a her vaše děti určitě nadchnou.
Pohádkové putování si užijete v Korutanech.

U jezera Ossiacher See se nachází Říše krále lesních duchů, která je plná vyřezávaných postav, dětských hřišť a působivých výhledů do okolí. Okružní trasa trvá zhruba hodinu a počátečním i cílovým bodem je Stoichart Hütte, u které můžete parkovat autem. Nedaleko jezera Millstätter See se můžete vypravit na 3 km dlouhou pohádkovou cestu s Dračí soutěskou. Součástí je Dračí most, 175 metrů dlouhý visutý most, čarodějnická jízda, dětské městečko s možností občerstvení, pohádková stanoviště a různá hřiště.
Putování s přátelským oslíkem Juppim v Tyrolsku.

V údolí Alpbachtal si můžete užít dobrodružnou okružní trasu, kde na vaše děti čekají rozličné hádanky, horolezecká stěna, indiánský stan, chození po kůlech, brodění vodou a strašidelná bažina. Okruh je cca na 1,5 hodiny a je vhodný i pro kočárky.
Naučné stezky a zážitkové trasy v Salcbursku.

V Leogangu se nachází volně přístupná pěší trasa na téma návrat k přírodě s 25 zastávkami. Projdete ji přibližně za hodinu a půl. Ve Flachau se nachází zážitková trasa se spoustou hádanek a her. Výchozím a zároveň cílovým bodem je hostinec Waldgasthof, okruh vám zabere 1 – 2 hodiny. V Russbachu na vás čeká Brunův horský svět. Vyřádit se zde můžete v houpačkovém lese, na horolezecké věži, obří klouzačce, nebo si můžete procvičit rovnováhu na kladině.
Pěší cesta v korunách stromů ve Štýrsku.

V Rachau u Knittelfeldu se nachází nejvýše položená pěší cesta v korunách stromů v Evropě. Okružní cesta je dlouhá 2,7 km a je umístěna až 20 metrů nad zemí. Děti si zde mohou vyzkoušet svou šikovnost při balancování přes dřevěné trámy nebo prokázat svou mušku při házení dřevěnými bloky, kolíky nebo kroužky na cíl. Při zpáteční cestě si můžete zvolit mezi jízdou po 32 m dlouhé skluzavce nebo naučnou stezku Ptačí chodník, která informuje o světě místního ptactva.