Hledejte podle oblasti Hledejte na mapě Dovolená v Itálii Lyžování v Itálii, které si zamilujete Návrat nahoru

Dolní Rakousko

oblibene historie mapa
telefon 518 334 983
Po - Pá: 8.00 - 17.00
  •  
 
Kam chcete jet?
Zadejte oblast ...
Kdy a na jak dlouho?23.11.2024 - 18.01.2025
Kolik osob?2 dosp.
hledat
lupa
 
 

Dolní Rakousko

51 km
8 km
23 km
20 km
21
1
6
14
29 km
celý popis

Vzdálenost z ČR

Praha – Dolní Rakousy: 289 km | Brno – Dolní Rakousy: 200 km

Počasí
Doporučené ubytování v oblasti Dolní Rakousko
 

Oblast Dolního Rakouska je jedním z nejbližších rakouských lyžařských středisek, a proto je také velmi často vyhledávaným cílem českých lyžařů. Rozmanitost dolnorakouských lyžařských středisek je široká a na své si zde přijdou, jak zájemci o mírnější sjezdy, tak milovníci náročných tratí.
• Středisko Annaberg nadchne především mírně pokročilé lyžaře a rodiny s dětmi. Třetina vleků je určena pro začátečníky a téměř polovina sjezdovek je označena modrou značkou, takže lehce sjízdné. Nalezneme zde i 20 km sjezdovek nabízí sjezdové FIS tratě, sjezdovky s boulemi, nechybí ani skicrossová a boardercrossová dráha.
• Středisko Hochkar je nejvýše položené horské středisko, které leží přes 1 800 m n. m. a zaručuje největší jistotou sněhu na 19 km skvěle upravených sjezdovek. Nabídka služeb je zde široká - nabízí také freeride s průvodcem na nekonečných a nedotčených svazích s hlubokým sněhem, osvětlené sjezdovky pro noční lyžování a FunPark. Dalším známým a často navštěvovaným střediskem je Semmering – Hirschenkogel. Zde najdete také největší evropský areál s umělým osvětlením a nočním provozem. Jako dějiště závodů Světového poháru nabízí to nejlepší ze zdejšího prostředí - nádhernou krajinu, rodinné i sportovní sjezdovky, komfortní lanovky a vleky.
• Region Dolního Rakouska nabízí nejen vynikající lyžařské podmínky, ale také nabídku dalších zimních sportů. Například v středisku Raxalpe můžete vyzkoušet aktivity jako skibob, ruckXbob nebo pěší túry na sněžnicích. Většina středisek nabízejí pestré vyžití pro milovníky běžkování, skialpinismus nebo jízdy na saních.

 
 

Hotely a apartmány v oblasti Dolní Rakousko

Filtrovat podle:

třídit / filtrovat
Stravování
Děti zdarma
Kategorie hotelu
Vybavení
Služby
seřadit podledoporučenécena