Hledejte podle oblasti Hledejte na mapě Dovolená v Itálii Lyžování v Itálii, které si zamilujete Návrat nahoru

Horní Rakousko

oblibene historie mapa
telefon 518 334 983
Po - Pá: 8.00 - 17.00
  •  
 
Kam chcete jet?
Zadejte oblast ...
Kdy a na jak dlouho?23.11.2024 - 18.01.2025
Kolik osob?2 dosp.
hledat
lupa
 
 

Horní Rakousko

185 km
49 km
112 km
24 km
80
13
17
50
141
2
celý popis

Vzdálenost z ČR

Praha – Horní Rakousy: 291 km | Brno – Horní Rakousy: 370 km

Počasí
Doporučené ubytování v oblasti Horní Rakousko
 

Oblast Horní Rakousko zahrnuje sedm lyžařských oblastí, mezi nimiž se nacházejí sjezdovky všech stupňů obtížnosti. Lyžaři ocení perfektně upravené sjezdovky i cenovou dostupnost. Další výhodou je i fakt, že z Čech je tento lyžařský region Rakouska snadno a pohodlně dosažitelný.
• Lyžařská střediska v Horním Rakousku se výrazně liší svým charakterem. Středisko Feuerkogel se dokonale hodí pro rodiny s dětmi a začátečníky. Pokročilí lyžaři budou nadšeni v aréně Dachstein Krippenstein, kde se ve vysokohorském alpském terénu promění ve freeridery. Lyžařský areál Kasberg v Grünau im Almtal je pak to pravé místo pro gurmánské lyžaře. Každý si zde může vybrat pro sebe nejvhodnější obtížnost sjezdovky. Od pohodových rodinných sjezdovek až po závodní trať FIS, na které se jel Evropský pohár.
• Pokud toužíte po adrenalinu a vzrušení, můžete vyzkoušet dráhu Fichtl Adventure Slope, kterou najdete na vrcholu Hochfichtu. Tato trať je vhodná, jak pro lyžaře, tak i pro snowboardisty. Je to atraktivní ski-crossová dráha, která umožní akční ježdění freestylerům na prkně i na lyžích. Lyžařský areál Freeride Arena Krippenstein - Obertraun je téměř výhradně zaměřený na lyžování ve volném terénu. Tento terén je zajímavý především pro freeridové nadšence.
• Skiareál Gosau - Dachstein West je oblíbeným rodinným lyžařským areálem. Právě zde se nacházení jednoduché až středně obtížné sjezdovky, kde si děti zdokonalí své lyžařské schopnosti. Kromě dobře udržovaných sjezdovek si můžete užít i pěkných výletu po běžeckých tratí nebo četné sáňkařské dráhy. Zahrát si můžete zimní metanou, projet se koňským spřežením atd. Pro děti je připravený dětský lyžařský park Sumsiland se zajímavými atrakcemi např. sněhový kolotoč či ledová věž.

 
 

Hotely a apartmány v oblasti Horní Rakousko

Filtrovat podle:

třídit / filtrovat
Stravování
Děti zdarma
Kategorie hotelu
Vybavení
Služby
seřadit podledoporučenécena