Nechejte hledání na nás Oblíbená ubytování Historie hledání Hledejte podle oblasti Hledejte na mapě Dovolená v Itálii Lyžování v Itálii, které si zamilujete Návrat nahoru

Burgenland

mapa
518 334 983
Po - Pá: 8.00 - 17.00
  • zima
 
Kam chcete jet?
Zadejte oblast ...
Kdy a na jak dlouho?30.11.2019 - 11.01.2020
Kolik osob?2 dosp.
hledat
lupa
 
 

Burgenland

celý popis
Počasí
Doporučené ubytování v oblasti Burgenland

Burgenlandsko je nejvýchodnější a třetí nejmenší rakouskou spolkovou zemí. Na severovýchodní straně se rozprostírá Malá dunajská kotlina, které dominuje Neziderské jezero. Severozápadně nad jezerem se zvedají Litavské hory. Svahy zdejších hor jsou pokryty vinicemi. Do střední části Burgenlandu zasahuje podhůří Alp. Nejvyšší pohoří tohoto regionu je Geschriebenstein (884 m). Jižní část země pak pokrývá zvlněná pahorkatina na horním povodí Ráby.
• Oblast láká návštěvníky pestrou nabídkou výletních míst. Ideální místo pro rodinnou dovolenou. Burgenland nabízí sportovním nadšencům bohaté možnosti vyžití. Nachází se zde několik přírodních parků a národních parků. Neziderské jezero je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Návštěvníci si zde mohou užít množství cyklistických tras, pěší turistiku, ale také jízdu na koni, plachtění na jezeře nebo si zahrát golf.

 
 

Hotely a apartmány v oblasti Burgenland

Stravování
Děti zdarma
Kategorie hotelu
Vybavení
Služby