Hledejte podle oblasti Hledejte na mapě Dovolená v Itálii Lyžování v Itálii, které si zamilujete Návrat nahoru

Speciální nabídka - LYŽOVÁNÍ NA LEDOVCI

oblibene historie mapa
telefon 518 334 983
Po - Pá: 8.00 - 17.00
  •  
 
Kam chcete jet?
Zadejte oblast ...
Kdy a na jak dlouho?23.11.2024 - 18.01.2025
Kolik osob?2 dosp.
hledat
lupa
 
ludor

LYŽOVÁNÍ NA LEDOVCI


 

Na sníh nemusíte čekat až do zimy, rakouské ledovce nabízejí výborné podmínky pro lyžování téměř po celý rok. Zatímco venku za oknem panuje nevlídné podzimní počasí, vy si můžete užívat upravené sjezdovky, na kterých jste skoro sami. Nikde žádné fronty, perfektní manšestr, všude klid až na zvuk lyží zarývajících se do sněhu.

Pokud patříte k nadšencům, kteří se už nemohou dočkat prvního lyžování, vyrazte na ledovec Hintertux, který jako jediný v Rakousku nabízí možnost lyžování celých 365 dnů v roce! Disponuje téměř 90 km sjezdovek, které uspokojí nejen všechny lyžaře, ale je i rájem snowboardistů. Nachází se zde nejvyšší U-rampa v Evropě. Není zde nouze o prudké i boulovité svahy a na své si zde přijdou i příznivci freeridu. Užijí si zde i nelyžaři, kteří mohou navštívit například přírodní ledový palác Natur Eis Palast.

Ledovec Pitztal, je nejvyšším ledovcem Tyrolska s garancí sněhu od září do května. Po celodenním lyžování si můžete odpočinout u kávy v nejvýše položené kavárně v Rakousku a užívat si fascinující výhled na více než 50 třítisícovek.

Stubaiský ledovec je největším v Rakousku, sníh je zde garantován od října do června. Nabízí mnoho vyžití nejen pro lyžaře. Naleznete zde 150 km sjezdovek, které ocení zejména majitelé carvingových lyží, 70 km sáňkařských drah nebo více než 100 km běžeckých drah.

Lyžařské středisko Sölden se dvěma ledovci Rettenbach a Tiefenbach, které jsou propojeny tunelem, je jednou z nejlepších a nejluxusnějších destinací. Kromě vynikajících sněhových podmínek je známé také především díky bohatému dennímu i nočnímu životu.

Dachsteinský ledovec nabízí mnohem více než jen skvělé lyžování. Nevšedním zážitkem může být návštěva ledového paláce nebo vyhlídky "Dachstein Sky Walk“, závěsný prosklený most nad srázem se schody do „nikam“. Zkušení lyžaři si zde užijí senzační freeride.