Hledejte podle oblasti Hledejte na mapě Dovolená v Itálii Lyžování v Itálii, které si zamilujete Návrat nahoru

Štýrsko

oblibene historie mapa
telefon 518 334 983
Po - Pá: 8.00 - 17.00
  •  
 
Kam chcete jet?
Zadejte oblast ...
Kdy a na jak dlouho?23.11.2024 - 18.01.2025
Kolik osob?2 dosp.
hledat
lupa
 
 

Štýrsko

350 km
34 km
172 km
144 km
123
15
44
64
250 km
6
celý popis

Vzdálenost z ČR

Praha – Štýrsko: 439 km | Brno – Štýrsko: 324 km

Počasí
Doporučené ubytování v oblasti Štýrsko
 

Výborné podmínky pro lyžování ve Štýrsku nabízí jedno z největších středisek Schladming Dachstein. Středisko nabízí přes 220 km sjezdovek a patří mezi Top 5 lyžařských regionů v Rakousku. Ať už patříte k začátečníkům, středně pokročilým nebo náruživým lyžařům, zde si lyžování užije každý. Strategická poloha uprostřed oblasti Ski Amadé vám jedinou permanentkou rozšíří přístup na dalších 760 km sjezdovek.
• Nedotčená zimní krajina v Murau a jeho okolí láká k túrám na sněžnicích a skialpinistickým výpravám. Milovníci běžeckého lyžování si zde mohou užít přes 250 km upravených běžeckých stop. Přes přírodní park Grebenzen vás provedou běžecké tratě v délce 50 km. Středisko Tauplitz je výbornou volbou pro rodinnou dovolenou. Najdete zde skvělé sněhové podmínky ve slunečné oblasti, široké sjezdovky v celkové délce 40 km. Zdatní lyžaři mají k dispozici 6km černých tratí se sjezdovkou FIS, zbylých 34 km je rozděleno přesně napůl mezi nenáročné modré sjezdy vhodné pro děti a červené sjezdy pro milovníky carvingu a pokročilejší lyžaře.
• Odpočinout od lyžování si můžete v tradičních lyžařských chatách, kde můžete ochutnat kulinářské speciality nebo si užít odpočinku na slunečních terasách. Nevšední zážitky si můžete užít na Dachsteinském ledovci. Hledáte-li netradiční rozptýlení nebo adrenalinové zážitky, můžete zkusit jízdu na nafukovacích člunech, snowtubing, nebo paragliding. Štýrsko je ideální volbou, jak pro klasické lyžaře, tak pro snowboardisty a vyznavače freeride stylu.

SKIPASY:
Skipas: Lyžařská permanentka Štýrsko: lyžování v celém regionu Schladming-Dachstein a Ski amadé, tzn. Schladming-Dachstein nabízí 231 km sjezdovek a 85 lanovek, region Ski Amadé nabízí 760 km sjezdovek a 270 lanovek. Jednotlivá střediska mají vlastní skipasy.
SKIBUSY:
 

Hotely a apartmány v oblasti Štýrsko

Filtrovat podle:

třídit / filtrovat
Stravování
Děti zdarma
Kategorie hotelu
Vybavení
Služby
seřadit podledoporučenécena