Hledejte podle oblasti Hledejte na mapě Dovolená v Itálii Lyžování v Itálii, které si zamilujete Návrat nahoru

Salcbursko

oblibene historie mapa
telefon 518 334 983
Po - Pá: 8.00 - 17.00
  •  
 
Kam chcete jet?
Zadejte oblast ...
Kdy a na jak dlouho?23.11.2024 - 18.01.2025
Kolik osob?2 dosp.
hledat
lupa
 
 

Salcbursko

1887 km
165 km
991 km
731 km
1509 km
587
145
215
227
662
10
celý popis

Vzdálenost z ČR

Praha – Salcbursko: 432 km | Brno – Salcbursko: 487 km

Počasí
Doporučené ubytování v oblasti Salcbursko
 

Salcbursko je pro milovníky zimních sportů opravdovým rájem. Najdete zde skvěle upravené sjezdovky, moderní lanovky a vleky, které vás bezpečně a rychle vyvezou na jakýkoliv vrchol. Díky skipasu Salzburg Super Ski Card je možné volně využívat téměř všechny sjezdovky v rámci celého Salcburska. Tímto spojením vznikla jedna z největších lyžařských oblastí na světě. Propojení mezi jednotlivými oblastmi je samozřejmostí, a to prostřednictvím skibusů.
• Největší a nejznámější oblastí je Ski Amadé. Oblast, která je ukryta v srdci rakouských Alp, nabízí až 760 kilometrů sjezdovek a vznikla propojením 5 regionů.
• Ledovec Kitzsteinhorn ve městečku Kaprun sahá do nadmořské výšky přes 3 000 m a byl prvním ledovcovým lyžařským areálem v Rakousku. Díky své nadmořské výšce je zde celoroční sněhová pokrývka, která nabízí upravené sjezdové tratě i vybavený snowpark. Velmi oblíbené je zde také jarní lyžování.
• Salcbursko je ideální oblast nejen pro lyžaře. Jsou zde výborné podmínky i pro milovníky bílé stopy, freeridery a snowboardisty. Některé regiony jako například Kitzsteinhorn, Gasteinertal nebo Dachstein-West se stále více specializují na to, aby dokonale splnily jejich rostoucí požadavky.
• Zapomenout nemůžeme ani na početné sáňkařské dráhy. Nachází se zde i nejdelší sáňkařská dráha světa, a to na hoře Wildkogel. Je dlouhá 14km a projetí dráhy trvá téměř 50min.
• Odpočinek a relaxaci po lyžování si můžete užít díky rozsáhlé nabídky lázeňských služeb - zejména v komplexu Alpen Therme v Bad Hofgasteinu a Felsen Therme v Bad Gasteinu

SKIPASY:
Skipas: Skipas Salzburg Super Ski Card: je možné volně využívat téměř všechny sjezdovky v rámci celého Salcburska.
SKIBUSY: Jednotlivé střediska jsou propojeny, skibus zdarma.
 

Hotely a apartmány v oblasti Salcbursko

Filtrovat podle:

třídit / filtrovat
Stravování
Děti zdarma
Kategorie hotelu
Vybavení
Služby
seřadit podledoporučenécena